אודות

להרשמה » התקשרו עכשיו 052-2585531

בידוריו בית הספר הבינלאומי לאומנויות לחימה

כל מדריכי בית הספר הינם חגורות שחורות מוסמכי ווינגייט ובעלי תעודות בינלאומיות
בית הספר עצמו חבר במספר אירגונים בינלואומיים

ראש בידוריו - 'רנשי' אלי בינימין

את דרכו באומנויות הלחימה החל 'רנשי' אלי בנימין בגיל 10 ומאותו הרגע העיסוק באומנויות לחימה מרתק אותו באותה התלהבות ואהבה.
מגיל 14 התאמן באגרוף והשתתף ב- 8 קרבות זירה זאת עד לגיוסו לצה"ל שם שירת כמפקד ביחידה מובחרת בה עסק בלימוד ואימונים של קרב מגע וג'יאוג'טסו.

לאחר השירות הצבאי החל אלי את דרכו המקצוענית באומנויות לחימה.
תוך כדי לימוד של מספר שיטות וסגנונות שונים מארבעת הזרמים של אומנויות הלחימה: קראטה גוג'ו ריו וקיוקושינקאי ,קיקבוקס , היאבקות עמידה וקרקע קונג פו קובודו טאי צ'י וצ'י קונג.

במשך שנים רבות למד אלי והתאמן כ- 6 שעות כול יום ורכש ידע רחב ומעמיק באומנויות הלחימה שהביא למסקנה.
" אין עדיפות לשיטה אחת על אחרת , לכול שיטה יש יתרונות וחסרונות "

ב- 1996 הקים אלי בנימין את בידוריו מתוך ידע והבנה עמוקים של אומנויות הלחימה , המטרה הייתה בניית בית ספר שבו ילמדו אומנות לחימה אולטימטיבית המשלבת שיטות שונות בעמידה וקרקע , שיטות של יד ריקה וכלי נשק.
שיתוף פעולה עם מאמנים וראשי ארגונים מחו'ל בניהם , ברייסון קינן מומחה לג'יאוגי'טסו האבקות קרקע וקראטה , בוב ג'ונס ראש ארגון העולמי מאסטר בקראטה קיקבוקס ושוטפייט , מאט בואל מורה בכיר לקיקבוקס , השתתפות בסמינרים רבים של מורים אורחים לג'יאוג'טסו ברזילאי בינהם רוייס גרייסי האגדי.
כול אלו יחד עם משטר אימונים קפדני של אלי וצוות המאמנים במשך 8 שנים הניבו את אחת משיטות הלחימה האטרקטיביות והיעילות ביותר בישראל ובעולם כולו.

במשך השנים התגבש השילוב של מספר אומנויות לכדי שיטה אחת מושלמת שבה כול חניך לומד בתהליך ושלבים את ארבעת הזרמים של עולם אומנויות הלחימה.
בבידוריו לומדים את השילוב של עמידה בשיטות קראטה וקיקבוקס , היאבקות וקרקע שוטפייט וגיאוג'יטסו , כלי נשק , מסורתיים ( קובודו ) נונצ'קו מקלות קצרים וארוכים ,שיטות אינטרנליות , טאי צ'י וצ'י קונג . בשילוב של לימוד הגנה ולחימה מול כלי נשק כמו סכין מקל , ואקדח.
יחד עם לימוד השיטות עוסקים חניכי בידוריו באימוני כושר וגמישות בהתאם לרמה ולדרגה אליה הגיעו

צוות המאמנים הוקם על ידי אלי מבין חניכיו הנבחרים בעלי דרגות דאן 2-6 ועוזרי מאמנים בעלי חגורה שחורה אשר מפיצים את השיטה ב- 6 סניפים שונים.
חגורות שחורות צעירים בגילאי העשרה אשר התחילו את דרכם בידוריו בגיל 5-6 באחד מסניפי ביה"ס משמשים כיום כחונכים לחניכים המועמדים לדרגת החגורה השחורה הנכספת.

אחרי 15 שנות פעילות אינטנסיבית ומהנה עם אין ספור אירועים ואתגרים של ביה"ס משמש בידוריו כ"יודאשאי קאי קאן"
"בית הלוחמים בעלי החגורות השחורות" בינהם חניכים שהחלו את דרכם בבידוריו מיום הקמתו והפכו את אומנויות הלחימה לדרך חיים.

כל חניך אשר מצטרף לבידוריו בכול גיל ילדים נוער ובוגרים מכוון על ידי צוות ההדרכה למסלול האימון המלא של ביה"ס שמטרתו היא הגעה לדרגה הראשונה של החגורה השחורה , ומשם עד לדרגת אומן לחימה.

מאחורי העשייה של מאמני ביה"ס קיימת הפילוסופיה והאמונה בתרומה חיובית לחברה הישראלית על ידי בניית אופי החניכים ללוחמים עם אישיות חיובית וטובה.
ערכים כמו כבוד אומץ עשייה חיובית תמיכה הדדית חברות אמיצה הם אבני היסוד של דרך אומנויות הלחימה בבידוריו
ואותם מיישמים המאמנים יום יום שעה שעה ומעבירים אותם באדיקות ומסירות לכול חניך אשר חפץ ללמוד את הקסם שבאומנויות הלחימה.
הכניסה בשערי ביה"ס פתוחה לכול אחד ואחת בכול גיל שמעוניינים לעסוק באומנויות לחימה.